Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks
Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks
Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks
Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks
Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks
Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks
Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks
Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks
Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks
Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks

Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks 

Hydrofiele doeken zijn onmisbaar voor elke ouder! Of je ze nu gebruikt als handdoek, spuugdoek, onderlegger of kleedje voor onderweg – de mogelijkheden zijn eindeloos. Deze schattige doeken, met Nijntje print, zijn heerlijk zacht en perfect voor gevoelige babyhuidjes. Deze 3 pack heeft een leuke all over print vol Nijntje vriendjes in prachtige kleurtjes.

Productspecificaties van de Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks

  • Materiaal: 100% katoen
  • Afmeting: 70 x 70 cm | 3 stuks 
  • Merk: Jollein

Personaliseren

  • Te bedrukken gebied - ø 15 cm
  • Personalisatie met naam of tekst
  • Keuze uit verschillende kleuren en lettertypes

Altijd handig, overal inzetbaar

Hydrofiele doeken zijn echte multitaskers. Ouders gebruiken ze dagelijks voor van alles: tijdens het voeden, verschonen, badderen of onderweg in de kinderwagen. Ze zijn zacht voor de huid, nemen goed vocht op en drogen snel. Dankzij het compacte formaat van 70 x 70 cm zijn deze doeken makkelijk mee te nemen in de luiertas, zonder dat ze veel ruimte innemen.

Met deze set van drie heb je altijd een schone doek bij de hand. Leg er één in de slaapkamer, stop er één in de luiertas en houd er één in de woonkamer. Zo ben je op elk moment goed voorbereid op kleine ongelukjes of spontane knuffelmomenten.

Lief design met Miffy and Friends

Wat deze set echt bijzonder maakt, is het herkenbare design van Miffy and Friends. Op de zachte beige achtergrond vind je subtiele illustraties van Nijntje en haar vriendjes. De print is lief, rustig en stijlvol – precies wat je van Jollein mag verwachten. Geen felle kleuren of drukke patronen, maar een tijdloos ontwerp dat past bij elke babyuitzet.

De figuurtjes zijn vertrouwd en roepen direct een glimlach op. Ouders herkennen de illustraties van vroeger, terwijl baby’s geboeid kijken naar de eenvoudige en vriendelijke vormen. Een doek met karakter én nostalgie, zonder te overheersen in de styling van de babykamer.

Zacht voor de huid, sterk in gebruik

De hydrofiele doeken zijn gemaakt van 100% katoen en voelen heerlijk zacht aan. Ze zijn ademend, licht van gewicht en geschikt voor zelfs de meest gevoelige huidjes. Of je ze nu gebruikt als spuugdoek, als onderlegger bij het verschonen of als afdroogdoek na het badderen – deze doeken zijn altijd comfortabel en betrouwbaar.

De kwaliteit van het katoen zorgt ervoor dat ze lang meegaan. Ze kunnen vaak gewassen worden en blijven mooi in vorm. Daarbij worden ze na elke wasbeurt nóg zachter, wat ze extra fijn maakt in gebruik.

Uniek met naam

Een van de doeken in deze set kun je laten bedrukken met de naam van het kindje. Dat maakt dit niet alleen een praktisch cadeau, maar ook een heel persoonlijk gebaar. De naam wordt met zorg gedrukt en blijft lang mooi, ook na meerdere wasbeurten.

Een gepersonaliseerde hydrofiele doek is meer dan een gebruiksvoorwerp. Het is een aandenken aan de eerste maanden, een bijzonder detail in de babyuitzet en iets dat ouders vaak koesteren – zelfs lang nadat de doek is ‘uitgegroeid’.

Een origineel kraamcadeau voor elke ouder

Of je nu op zoek bent naar een cadeau voor een jongen, meisje of een genderneutraal geschenk: met deze set zit je altijd goed. De neutrale beige kleur en het lieve ontwerp passen in elk huishouden. De herkenbare uitstraling van Nijntje maakt het extra speciaal, zonder te uitgesproken te zijn.

Geef het cadeau los of stel een mooi kraampakket samen door het te combineren met andere producten van Jollein of bijvoorbeeld een koffertje of badcape van Funnies. Alles met of zonder naam, precies zoals jij het wilt.

Liefdevol verpakt en snel geleverd

Bij Kraamcadeau.nl maken we van ieder cadeau iets bijzonders. Jouw bestelling wordt met zorg verpakt en is klaar om te geven – of om direct te laten bezorgen bij de kersverse ouders. Wij zorgen ervoor dat jou bestelling snel verwerkt wordt.

Een cadeau dat blijft

Hydrofiele doeken zijn onmisbaar voor ouders van jonge kinderen. Ze worden dagelijks gebruikt, zijn zacht, hygiënisch en veelzijdig. Met deze set van Jollein geef je iets dat direct van pas komt én een blijvende herinnering vormt, zeker dankzij de toevoeging van een naam.

Kies voor de 3 stuks hydrofiele doeken Miffy and Friends van Jollein als je op zoek bent naar een liefdevol, praktisch en stijlvol kraamcadeau. Met een persoonlijke touch, een vertrouwd design en de kwaliteit die je van Jollein gewend bent.

Beoordelingen
Review toevoegen
Hydrofiele doeken Jollein - Miffy and Friends - 3 stuks
Zachte Jollein hydrofiele doeken met Miffy and Friends print. Handig, stijlvol en te personaliseren met naam. Een uniek en liefdevol kraamcadeau dat áltijd goed van pas komt.
12,99
Gratis verzending vanaf 65,00
Binnen 1 werkdag verzonden
Veilig voor- en achteraf betalen
Sinds 2014 - 250.000+ tevreden klanten
Aangesloten bij Webwinkelkeur

Laat een review achter

Wat vind je van het artikel?
Laat een review achter
Versturen Annuleren